تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

دانشجویان رشته داروسازی

رشته داروسازی

داروسازی پچ:

داروسازی یک دوره 5 ساله ( 10 ترم ) که به زبان انگلیسی در دانشکده داروسازی پچ برگزار می شود . در طی این دوره 5 ساله به تمام دانشجویان کلیه دروس نظری و عملی مورد نیاز در داروخانه آموزش داده می شود . مدرک تحصیلی صادر شده توسط دانشکده داروسازی مورد تایید تمام کشورهای اتحادیه اروپا و چندین کشور دیگر می باشد . شهریه داروسازی برای ترم اول 5200 دلار و در دوم 4700 دلار می باشد. هزینه امتحان ورودی 250 دلار ، هزینه بررسی مدارک 200 دلار و هزینه ثبت نام 250 دلار می باشد. در پایان دوره Dr.pharm به دانشجویان اعطا می شود.

داروسازی سملوایز:

دانشکده داروسازی سملوایز در سال 1955 کارش را شروع کرده است . تدریس در این دانشگاه به سه زبان انگلیسی ، مجاری و آلمانی است و در پایان به دانشجو مدرک دکترای داروسازی اعطا می شود . تحقیق توسعه و نوآوری پایه و اسا س دانشکده داروسازی از زمان تاسیس ان بوده است . این دانشکده سالانه حدود 120 مقاله تحقیقات بنیادی منتشر می کند . شهریه داروسازی در این دانشگاه برای هر ترم 6000 دلار می باشد.

داروسازی سگد:

تدریس داروسازی در دانشگاه سگد قدمت 60 ساله دارد برنامه آکادمیک ارائه شده توسط دانشکده داروسازی با معرفی علوم پایه آغاز می شود و زمینه را برای مطالعات دارویی بیشتر فراهم می کند. در بخش دوم برنامه ، دانش آموزان در آموزش های دارویی عمومی و ویژه در بخش های دانشگاه شرکت می کنند پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه ، عنوان داروسازی پزشک اعطا می شود ,و به دانشجو مدرک PharmD اعطا میشود شهریه داروسازی در دانشگاه سگد برای ترم اول 6270 یورو برای ترم دوم 4150 یورو و درترم 3-6 5000 یورو ترم 7-8 5150 یرو ترم 9-10 4850 یورو می باشد.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن