تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

دانشجویان رشته پزشکی

رشته پزشکی

رشته پزشکی

دانشگاه پزشکی پچ در سال 1357 توسط پادشاه لویی کبیر تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین دانشگاههای پزشکی مجارستان می باشد امروزه این دانشگاه یکی از بزرگترین انیستیتو های کشور است که که دارای انواع وسیعی از فعالیتهای تحقیقاتی و آموزشی است که در داخل و خارج از مجارستان به رسمیت شناخته شده است. دانشکده پزشکی پچ 100 سال پیش تاسیس شد و دانشجویان را در زمینه دندان پزشکی داروسازی و پزشکی آآموزش میدهد آموزش بین المللی به زبان انگلیسی در سال 1985 تاسیس شد و امروزه بیش از 250 دانشجو هر ساله در آن شرکت می کنند و در نهایت اینکه پچ یکی از دانشکده های پزشکی محبوب در مجارستان است . شهریه رشته پزشکی در این دانشگاه برای هر ترم 16750 دلار می باشد.

دانشکده پزشکی سملوایز در سال 1769 تاسیس شده، دانشگاه سملوایز دارای بیش از 4000 دانشجو است که 50 درصد آنها بین المللی هستند. این دانشکده استاندارد آموزشی را ارائه می دهد که کاملاً مطابق با سایر مدارس پزشکی اروپایی با کیفیت بالا است. برنامه پزشکی آن (که منجر به مدرک کارشناسی ارشد می شود) به سه زبان مجاری ، انگلیسی و آلمانی در دسترس است. شهریه پزشکی در این دانشگاه سالیانه 18000 دلار می باشد.

دانشکده پزشکی سگد با نام آلبرت سنت جرجی در سال 1775 تاسیس شد ساختمان آجر نمای تاریخی دانشکده پزشکی میزبان دانشجویان از سال 1921 بوده است. همه بخش های بالینی ، کتابخانه مرکزی و بیمارستانهای دانشگاه در منطقه آرام و قدیمی شهر و در فاصله بین کلیسای جامع Tisza و رودخانه دانوب واقع شده اند. دوره پزشکی در این دانشگاه شش ساله بوده و هزینه در ترم اوا 7900 یورو و از ترم دوم تا ترم یازدهم شهریه 7300 یورو می باشد

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن