تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

پروژه های جدید اتحادیه اروپا برای دانشگاه پچ مجارستان

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان، گروه علمی آموزشی نوآوان دانش

تنها نمایندگی رسمی دانشگاه های اتحادیه اروپا به عنوان نماینده رسمی یکی از اولین و پر قدمت ترین دانشگاه های اتحادیه اروپا برگزیده شد، این افتخار را مدیون همراهی شما و چندین دهه فعالیت صادقانه خود در آموزش گروه های پزشکی می دانیم.

پروژه

قدیمی ترین دانشگاه اتحادیه اروپا دانشگاه پچ مجارستان و دانشگاه منتخب اتحادیه اروپا در حکمی رسمی نماینده گروه نوآوران دانش را به عنوان نماینده خود در ایران معرفی کرد.

دانشگاه پچ مجارستان، دانشگاه برتر آموزش گروه پزشکان

دانشگاه پچ مجارستان به عنوان یکی از قطب های علمی پزشکی اتحادیه اروپا انتخاب شد تا آنجایی که با سرمایه‌گذاری مشترک چندین کشور اتحادیه اروپا این دانشگاه قدیمی اتحادیه اروپا تبدیل به مرکز آموزش پزشکی داروسازی و دندانپزشکی برای کشور های بزرگ اتحادیه مانند آلمان، نروژ، سوئد اسپانیا و ایتالیا مبدل شد. این اعتبار علمی تا جایی پیش رفت که آلمان بطور مجزا در دانشگاه پچ برنامه تربیت پزشکان آلمانی را بنا نهاد که هم اکنون قدمت این دوره آموزشی به 30 سال پی رسد. دوره GERMAN PROGRAME ویژه دانشجویان آلمانی است که تحصیل خود را در پزشکی با بالاترین استاندارد اتحادیه اروپا تکمیل کرده و بلافاصله بعد از اتمام در کشور خود استخدام می شوند.

سرمایه‌گذاری های اتحادیه اروپا روی دانشگاه پچ مجارستان

سرمایه‌گذاری های مشترک اتحادیه اروپا تا جای پیشرفت که دانشجویان کشور های اسکاندیناوی مانند نروژ با بورسیه مستقیم کشور خود و پرداخت تمامی هزینه ها دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی را با پرداخت بالاترین هزینه ها در دانشگاه پچ بورسیه می کردند تا با کسب بروزترین دانش پزشکی به کشور خود بازگردند و در سیستم درمانی استخدام شوند. جالب است بدانید هزینه هتی این دانشجویان توسط دولت های مثل نروژ شامل پرداخت کامل شهریه هزینه اقامت و غذا و تمامی پروژه های تحقیقاتی می شود.

سرمایه‌گذاری ها و پیشرفت تا جایی سوق داده شد که که یکی از بزرگترین مجموعه های ساینس بیلدینگ (ساختمان های دانش) توسط سرمایه‌گذاری اتحادیه اروپا مجموعه 3 ساختمانی ,مرکز دانش و مرکز جراحی های پیشرفته قلب با دسترسی هوایی در پچ بنا شد. تصاویر موجود در این بنر مراحل احداث ساختمان های دانش می باشد که در سال 2011 تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

سرمایه‌گذاری کلان اتحادیه اروپا برای ساخت یکی از بزگترین کتابخانه های پزشکی و مجهزترین آن در دانشگاه پچ به گونه ای پیش رفت که یک مجموعه کاملا مجهز کتابخانه چندین سال ساخته شد و افتتاح گشت. کتابخانه ای که در نوع خود در دنیا بی نظیر است؛ اتاق های اختصایی شیشه ای جهت مطالعه و عدم نفوذ صدا، تجهیزات دسترسی به محتوای انلاین بزرگترین و معتبرترین مقلات دنیا، ساختمانی عریض و طویل و… .

انتخاب دانشگاه پچ مجارستان به عنوان قطب علمی کشور

قدیمی ترین دانشگاه اتحادیه نهایتا به عنوان قطب علمی و مرکز علمی انتخاب شد تا جایی که مراکز درمانی توسعه یافت شروع به تاسیس بیمارستان های بیشتری کردند.
مگا کلینیک داوینچی در همان سال ها بنا شد و اکنون به عنوان توریسم درمانی در تمامی رشته های پزشکی بیماران را با استانداردی بالاتر از استاندارد های پایه اتحادیه اروپا درمان می کنند.

با اعتباری که از حمایت های اتحادیه اروپا می شد و این نکته مهم که تمامی فارغ التحصیلان این دانشگاه مدرک 12 ستاره طلایی اتحادیه اروپا را دریافت می کنند باعث شد کشور کره جنوبی و کشور های آمریکای و کانادا نیز به خیل عظیم حامیان این دانشگاه بپیوندند. بر اساس قوانین اتحادیه اروپا مدارک پزشکی صادره با نشان 12 ستاره پرچم تحادیه اروپا بدون هیچ قید و شرطی می توانند در اروپا در حرفه خود مشغول به کار شوند. یعنی دانشجویان این دانشگاه به محض دریافت مدرک در سراسر اتحادیه اروپا فرصت شغلی دارند و میاز به ارائه محتوای اموزشی و ارزشیابی مدرک ندارند چون مدرک توسط اتحادیه صادر شده است.

در میان کالج های آموزشی برای ورود به دانشگاه تنها کالج دانشگاه پچ مجارستان می باشد که هم از نظر علمی و هم از نظر اعتبار در سطح بسیار بالایی می باشد و این موضوع مهم باعث شد تا دانشجویان با پایه ای قوی تر وارد دوره سرنوشت ساز پزشکی شوند.

گروه نوآوران دانش به عنوان تنها نماینده رسمی دانشگاه پچ در ایران با امکان حمایت از دانشجویان در حوزه اتحادیه اروپا و خدمات فراوان علمی نظیر گزارش تحصیلی دانشجو پذیرش صفر تا صد و دریافت ویزای تحصیلی و حمایت دانشجویان تبدیل به تنها برند آموزشی در ایران شده که همواره در کنار شما خواهد ایستاد.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن