تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

همایش انتخاب رشته تحصیل در اروپا نوآوران دانش

همایش تحصیل در رشته های پزشکی در اروپا

دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری سازمان دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ و سازمان پزشکی نوآوران دانش همایش تحصیل در رشته های پزشکی در اروپا را برگزار کرد.

در همایش انتخاب رشته کنکور سراسری و تحصیل در اروپا و مجارستان که توسط سازمان پزشکی نوآوران دانش دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ، قدیمی ترین دانشگاه اروپا، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، موضوع انتخاب رشته تجربی مورد بررسی قرار گرفت و راهنمایی و مشاوره برای دانش آموزان ارائه شد.

بخش های از صحبت های مجری برنامه و مسئول بخش آموزشی دانشگاه تهران را می بینید و می شنوید:

مدرک معتبر در کل اروپا

با توجه به اعتبار 12 ستاره دانشگاه پچ و مدرک معتبر در کل اروپا و مورد تایید وزارت بهداشت و همچنین اعتبار 10 ساله سازمان نوآوران دانش، تعداد زیادی از دانش آموزان اعلام تمایل کردند و  در ادامه برنامه، سرکار خانم زمانی، مشاور ارشد دفترخاورمیانه دانشگاه پچ، با دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند به تحصیل در اروپا به نمایندگی از نماینده علمی دانشگاهی اتحادیه اروپا در رابطه با رشته ها و پذیرش در دانشگاه پچ مجارستان و دانشگاه های کشور های دیگر اروپا مشاوره داشتند.

در ادامه همایش با تاکید سازمان پزشکی نوآوران دانش بر همکاری های دو پارتنر علمی پزشکی، دانشگاه تهران و دانشگاه پچ، و نماینده دانشگاه پچ صحبت های تکمیلی در مورد راهبرد های توافقات طولانی مدت مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است توافقات لازم و مراودات علمی و حمایت های اجتماعی و قضایی ویژه فقط شامل دانشجویان رسمی دفترخاورمیانه دانشگاه پچ می باشد و هیچ مسئولیتی در قبال دانشجویان غیر رسمی که از محل دفتر خاورمیانه اقدام نشده برعهده دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ نمی باشد.

همایش انتخاب رشته کنکور سراسری و تحصیل در اروپا

همچنین در همایش انتخاب رشته کنکور سراسری و تحصیل در اروپا و مجارستان ، جناب آقای مهندس محمد مهدی علمدار میبدی ، مشاور اسبق وزارت بهداشت و مسئول فعلی کمیته جوانان گام دوم جمهوری اسلامی و ریاست سازمان پزشکی نوآوران دانش، در جلسه حضور داشتند و به صحبت با دانش آموزان و بررسی مشکلات آنان پرداختند.

پذیرش آغاز شد

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

آسوده خاطر، پذیرش مستقیم، مطمئن و به دور از واسطه ها

همیشه به فکرتون هستیم.

آدرس دفتر تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به فاطمی، کوچه پزشک پور، پلاک 12، طبقه سوم

02142881500

02142881200

www.europenter.com

www.mdnd.ir

www.noavarandanesh.com

www.usmleiran.ir

www.usmleiran.com

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن