تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

فرصت ویژه تحصیل در مجارستان

فرصت ویژه تحصیل در مجارستان

خبر خوب برای داوطلبین تحصیل در کشور مجارستان

دانشگاه

با توجه به حضور دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ در ایران و قطع نیاز دانشجویان به دلالان و واسطه ها و نیاز به حضور در دوره پره مدیکال جهت آمادگی برای آزمون ورودی دانشگاه پچ با اجازه رسمی به دفتر خاورمیانه برای آن دسته از متقاضیان که قصد تحصیل در رشته های پزشکی دندانپزشکی و داروسازی
وسایر رشته های مرتبط را دارند این موقعیت را فراهم آورده تا در دوره فشرده آموزشی بصورت آنلاین شرکت کنند و در پایان دوره بصورت آنلاین در امتحانات شرکت کرده و در صورت قبولی سال آینده بدون وقفه وارد سال اول شوند .

امتحان ورودی بصورت آنلاین در دفترخاورمیانه دانشگاه علوم پزشگی پچ گروه پزشکی دندانپزشکی نوآوران دانش به آدرس خیابان ولیعصر ، نرسیده به فاطمی ، کوچه پزشک پور ،پلاک 12 ، طبقه سوم برگزار می شود .

هزینه شرکت در آزمون و دوره کالج باید به حساب دانشگاه بصورت مستقیم واریز شود و دفترخاورمیانه هیچ وجه نقدی را قبول نمی کند. این گروه و کارمندان آن کارمند دانشگاه علوم پزشکی پچ هستند لذا شما با خیال راحت هزینه های تحصیل را واریز می کنید و نیازی به پرداخت آن به ما نیست .

پس از قبولی در آزمون دفتر خاورمیانه به شما جهت اخذ ویزا در کمترین زمان کمک می کند اما توجه کنید تا در نزدیک ترین زمان ممکن در آزمون شرکت کنید تا زمان برای اخذ ویزا باشد با توجه به قانون دانهای مجارستان و غیبت بیش از تعداد قانونی گرچه شما در آزمون قبول شده و ثبت نام کرده اید ولی درصورت عدم حضور بعد از مدتی حذف خواهید شد و مسئولیت آن برعهده شماست لذا بهترین زمان اولین زمان ممکن برای شرکت در امتحان است .

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

آسوده خاطر، پذیرش مستقیم، مطمئن و به دور از واسطه ها

همیشه به فکرتون هستیم.

آدرس دفتر تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به فاطمی، کوچه پزشک پور، پلاک 12، طبقه سوم

02142881500

02142881200

www.europenter.com

www.mdnd.ir

www.noavarandanesh.com

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن