تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

تحصیل در خارج کشور

تحصیل در شهر و کشور خود یا تحصیل در خارج از کشور؟ 

تحصیل در شهر و کشور خود یا تحصیل در خارج از کشور؟

امروزه تحصیل در خارج از کشور امتیازاتی دارد که اگر توان آن را داشته باشیم به نحوی یک سرمایه‌گذاری برای آینده است دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان مجری اصلی تحصیل در مجارستان و اروپا اطلاعات کلی در اینباره برای شما تهیه کرده است .

شما دبیرستان را تمام کرده اید بعد از اتمام این دوره به تحصیلات عالیه فکرمی کنید اما میدانید در خارج از کشور قطعا گزینه های بهتری دارید.

تصمیم میگیرید شانس خود را برای در خارج از کشور امتحان کنید اما ایا این به شما کمک می کند به زندگی کامل تری برسید؟

اگر چه تحصیل درهای بزرگ تری  به روی شما باز می کند اما شما را در معرض فراموشی قرار می دهد . ترک زادگاه خود و زندگی در یکی از کشورهای خارجی زندگی شما رادستخوش تغییرات اساسی قرار خواهد داد اولین چیزی که تغییر میدهد .

لینک زیر را درباره تحصیل در دانشگاه پچ مجارستان ببینید .

دانشگاه پچ مجارستان اطلاعات کلی 1 (ویدیو)

تحصیل در خارج از کشور دانشگاه های مجارستان

سبک زندگی شماست همه چیز تغییر می کند آنچه میخورید ،اخر هفته ها چه می کنید ؟روز خود را چگونه می گذرانید ؟حتی به مرور سبک زندگی شما تغییر می کند با تضاد های فرهنگی روبرو می شوید مثلا ممکن است کلاه درکشور شما ممنوع باشد اما در کشور درحال تحصیل شما مشکلی نداشته باشد پس شما مجبورید یا روی ارزش های خود پا بگذارید و خود را سازگارکنید یا اینکه خود را منزوی کنید و جامعه و دوستان جدید برای خود بسازید.

جمع بندی

در نهایت زندگی جدیدشما را تبدیل به یک آدم جدید می کند و اما زندگی هانطور که برای شما ادامه دارد برای اطرافیان شما هم ادامه دارد کم کم ممکن است شما جایی در خاطرات انها نداشته باشید وقتی تحصیلاتتان تمام میشود شروع به جستجوی موقعیت شغلی برای خود می کنید ممکن است موقعیت های شغلی به مراتب جذاب تر از شهر خودتان برایتان فراهم شود و تصمیم میگیرید در آن شهر بمانید .

حالا سوال اینجاست بهتر است در خانه بمانم در جایی که بزرگ شدم و همه چیزآن اشناست یا اینکه از شهر خود کوچ کنم و خطر این فراموشی را بپذیرم . سال های دانشگاه برای شما و 20 تا 30 سال اینده شما نقش تعیین کننده ای دارند پس عاقلانه تصمیم بگیرید و اولویت هایتان را در نظرداشته باشید .

گزارش تصویری از دانشگاه پچ و تحصیل در مجارستان را در ذیل مشاهده کنید .

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

آسوده خاطر، پذیرش مستقیم، مطمئن و به دور از واسطه ها

همیشه به فکرتون هستیم.

آدرس دفتر تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به فاطمی، کوچه پزشک پور، پلاک 12، طبقه سوم

02142881500

02142881200

www.europenter.com

www.mdnd.ir

www.noavarandanesh.com

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن