تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

دانشگاه پچ

دانشگاه پچ مجارستان و تحصیل در مجارستان

دانشگاه پچ  تحصیل در مجارستان

دانشگاه پچ تحصیل در مجارستان در این مقاله اطلاعاتی جامع از دانشگاه پچ مجارستان و تصاویری بی نظیر به همراه تور ویدیوی مشاهده خواهیم کرد.

دانشگاه ساختمان شماره یک دانشکده پزشکی پچ

تحصیل در مجارستان دانشگاه پچ

 اولین دانشگاه پزشکی اروپا ناسیس 1367 میلادی دانشگاه پچ

دانشگاه Pécs (UP ؛ PTE ؛ مجارستانی: Pécsi Tudományegyetem) یک موسسه آموزش عالی دولتی در مجارستان است که اولین دانشگاه تاسیس شده در اتحادیه اروپا نیز محسوب می شود.آعاز فعالیت این دانشگاه دولتی معتبر در سال 1367 میلادی می باشد که تاریخ فاندیشن دانشگاه به حساب می آید

این دانشگاه ریشه در دانشگاه قرون وسطایی دارد که در سال 1367 توسط پادشاه لوئی اول بزرگ در Pécs تاسیس شد. این دانشگاه دولتی که قطب علمی اروپای مرکزی به حساب می آید در حال حاضر بیش از 20،000 دانشجو در این دانشگاه (Pécs )تحصیل می کنند که تقریباً 4500 نفر از آنها دانشجویان بین المللی هستند که به زبان انگلیسی یا آلمانی تحصیل می کنند.

سطح اعتبار علمی این دانشگاه قدیمی به اندازه ای است که دانشجویان آلمانی توسط دولت آلمان برای تحصیل به زبان مادریشان به این دانشگاه می آیند که توسط دولت بورسیه می شوند.

بنا بر قانون اتحادیه اروپا دانشجویانی که از دانشگاه های واقع در پیمان شینگن مدرک تحصیلی دریافت می کنند بدون هیچ قید و شرطی می توانند در این کشور ها به طبابت بپردازند.

همچنین سطح این دانشگاه از نظر علمی توسط کشور های آمریکا و کانادا با درجه ممتاز رده بندی شده و دانشجویان می توانند در آزمون USMLE و…. شرکت کنند

 تحصیل در مجارستان دانشگاه پچ تحقیقات و دستاوردهای دانشگاه

مرکز تحقیقات Szentágothai از دانشگاه Pécs یک موسسه تحقیقاتی بسیار پیشرفته است که بر اساس معیار های سازمان بین المللی و مدیریت علمی بین المللی پزشکی و علوم تاسیس شده است.

دفتر انتقال فناوری در اختیار محققان ، دانشجویان و شرکای تجاری بوده است و در پروژه های تحقیقاتی مشترک با دانشگاه های آکسفورد ، کارولین اینستیتوت ،هاروارد ،آریزونا پروژه های تحقیقات مشترک دارند

جالب توجه است اکنون ۴ سال پیاپی است که دانشگاه آریزونا و دانشگاه پچ به انتقال دانشجو و فناوری میپردازند(منبع دانشگاه آریزونا آمریکا)

دانشگاه های مجارستان ; دانشکده های دانشگاه پچ

? Facutly of Humanities and Social Sciences
?Faculty of Engineering and Information Technology
?Faculty of Health Sciences

?Faculty of Business and Economics
? Faculty of Cultural Sciences, Education and Regional Development

?Medical School
?Faculty of Sciences
?Faculty of Pharmacy
?Faculty of Music and Visual Arts

?Faculty of Law

دانشگاه پزشکی پچ

دانشگاه پزشکی دانشگاه پچ

دانشکده پزشکی دانشگاه پچ یکی از تنها چهار دانشکده پزشکی در مجارستان است. دانشگاه Pécs اولین برنامه آموزش انگلیسی خود را در سال 1964 (اولین برنامه آموزش پزشکان در مجارستان و اروپای مرکزی) و برنامه آلمانی در سال 2004 تاسیس کرد.

دانشکده پزشکی دانشگاه پچ مجارستان بیش از 500 پزشک ، پژوهشگر شناخته شده و متخصص پزشکی را در استخدام هئیت علمی خود دارد

همه این موارد برای آن است تا اطمینان حاصل کند که بالاترین سطح آموزش را همه دانشجویان آن و بهترین خدمات درمانی را برای شهروندان Pécs فراهم می کند.

این دانشگاه دارای بیش از 30 کلینیک و بیمارستان آموزشی (داخلی و خارجی) است که دانشجویان فرصت تمرین در آنها را دارند. دانشگاه علوم پزشکی پچ مختر به دریافت نشان اعتماد و اعتبار بخشی اتحادیه اروپا نیز می باشد.

دانشگاه های مجارستان ; دانشکده داروسازی

داروسازان ، متخصصان دارو ، بسته به نیاز جوامعی که در آن کار می کنند ، فعالیت های مختلفی را انجام می دهند.

آنها داروسازی را فرموله و کنترل می کنند ، اقدامات و کاربردهای دارو را می دانند ، تأثیری که دارو بر بدن انسان می گذارد ، همچنین تأثیر متقابل عوامل مختلف ، مزایای بیولوژیکی آماده سازی های مختلف و از حالت های تجویز منطقی ، اقتصادی گرفته تا عوارض مواد مخدر در برنامه های مطالعه داروسازی در اتحادیه اروپا است

که تماما در این بر اساس همین اصول تدریس و مهارت سازی می شود که – بر اساس دانش نظری به دست آمده – هم مهارت عملی دارند و هم دیدگاه های اخلاقی.
در نتیجه ، آنها می توانند در سیستم های چند وجهی مراقبت های بهداشتی ، تحقیقات دارویی و فناوری از جمله علوم ساخت و مهندسی شرکت کنند.
و این نشان اعتبار اتحادیه اروپا را جهت کار و تحصیل در تمام دنیا به دست اورند‌.

دانشگاه دانشکده داروسازی

دانشگاه پچ دانشگاه برتر آموزش گروه پزشکان

سرمایه‌گذاری های مشترک اتحادیه اروپا تا جای پیشرفت که دانشجویان کشور های اسکاندیناوی مانند نروژ با بورسیه مستقیم کشور خود و پرداخت تمامی هزینه ها دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی را با پرداخت بالاترین هزینه ها در دانشگاه پچ بورسیه می کردند

ولی واقعا چرا؟

تا با کسب بروزترین دانش پزشکی به کشور خود بازگردند و در سیستم درمانی استخدام شوند
جالب است بدانید هزینه های این دانشجویان توسط دولت های مثل نروژ شامل پرداخت کامل شهریه هزینه اقامت و غذا و تمامی پروژه های تحقیقاتی می شود.

طبق برنامه ریزی اتحادیه اروپا دانشگاه پچ مجارستان به عنوان یکی از قطب های علمی پزشکی اتحادیه اروپا انتخاب شد .

تا آنجایی که با سرمایه‌گذاری مشترک چندین کشور اتحادیه اروپا این دانشگاه قدیمی اتحادیه اروپا تبدیل به مرکز آموزش پزشکی داروسازی و دندانپزشکی برای کشور های بزرگ اتحادیه مانند آلمان, نروژ , سوئد اسپانیا و ایتالیا مبدل شد

این اعتبار علمی تا جایی پیش رفت که آلمان بطور مجزا در دانشگاه پچ برنامه تربیت پزشکان آلمانی را بنا نهاد که هم اکنون قدمت این دوره آموزشی به 30 سال پی رسد.

دوره GERMAN PROGRAME ویژه دانشجویان آلمانی است که تحصیل خود را در پزشکی با بالاترین استاندارد اتحادیه اروپا تکمیل کرده و بلافاصله بعد ز اتمام در کشور خود استخدام می شوند.

در میان کالج های آموزشی برای ورود به دانشگاه تنها کالج دانشگاه پچ می باشد که هم ازنظر علمی و هم از نظر اعتباری مربوط به دانشگاه می باشد و این مهم باعث شد تا دانشجویان با پایه ای قوی تر وارد دوره سرنوشت ساز پزشکی شوند

University of pecs

سایر مطالب

پروژه های جدید اتحادیه اروپا در پچ

دانشگاه سگد

دانشگاه سملوایز

تحصیل در مجارستان و دانشگاه پچ

در ادامه مطلبی که در مورد دانشگاه پچ در کتاب واحد انتشارات برون مرزی نوآوران دانش به چاپ رسیده را مطالعه کنید

دانشگاه پچ مجارستان :

دانشگاه پچ مجارستان در یک نگاه :

تاریخچه برای تحصیل در مجارستان قدمت دانشگاه پچ را می سنجیم قدمت قدمت دانشگاه پچ مجارستان

اگر بخواهیم ا زتاریخچه این دانشگاه بگوییم : در سال1367 لویی کبیر دانشگاهی را در شهر اسقفی پچ آغاز کرد

دانشگاه

دانشگاه پزشکی دانشگاه پزشکی پچ در سال 1951

و در نتیجه یک ادغام چند مرحله دانشگاه پچ تاسیس شد که به یکی از مشهورترین و معتبرترین مؤسسات دارای نقش پیشرو در آموزش منطقه ای تبدیل شده است. دارای ده دانشکده است که طیف کاملی از آموزش عالی با کیفیت بالا را پوشش می دهد.

تصویر تصویر زیرخاکی از دانشگاه پچ مجارستان

شهر تاریخی ، فرهنکی اموزشی پچ مفتخر است قدیمی ترین دانشگاه مجارستان را در خود جای داده است . دانشگاه پچ که در سال 1367 تأسیس شد،امروزه یکی از بزرگترین دانشگاه هاست با 22000 دانشجو. دانشگاه پچ یک دانشگاه دولتی است. دانشکده پزشکی در فهرست دانشکده های پزشکی سازمان جهانی بهداشت قراردارد  تایید شده توسط هیئت اعتباربخشی مجارستان است . برنامه بین المللی در سال 1984 با 38 دانشجو آغاز شد. تعداد پذیرفته شدگان به تدریج افزایش یافته است و  افزایش می یابد. اولین شرکت کنندگان دردوره  در سال 1990 فارغ التحصیل شدند . دانش آموزان از 67 کشور در سراسر جهان بودند  امروزه هر سال حدود صد دانشجو فارغ التحصیل می شوند و و مدرک M.D., D.M.D., Dr. Pharmدر یافت  می کنند  .

قدمت

دانشکده پزشکی دانشگاه پچ به دو دسته تقسیم می شود 29 بخش بالینی و 20 بخش دیگر مرتبط با علوم پایه و پیش بالینی پزشکی است . حدود 800 پزشک و متخصص در بخش های بالینی این دانشگاه مشغول به کارهستند این دانشگاه فقط میزبان 515پزشک که دارای مدرک PhD هستند می باشد و 91 عضو دارای مدرک دکترای علوم مجار هستند .بیمارستان دانشگاه ظرفیت 1350 تخت را دارا می باشد . مرکز قلباین دانشگاه به روزترین مرکز درکشور مجارستان می باشد . دانشکده پزشکی کاملا مجهز به سالن های سخنرانی و سمینار است ُ.

تحصیل تحصیل در مجارستان دانشگاه پچ ساختمان ها

بر طبق استانداردهای اروپا اگرچه هدف اصلی دانشکده پزشکی آموزش علوم و هنر پزشکی است اما پژوهش نیز یکی از مواردمهم و اهداف این دانشگاه می باشد . بیش از 60 پروژه تحقیقاتی با حمایت آکادمی علوم محارستان و بنیاد ملی تحقیقات مجارستان در حال انجام است . دانشگاه دانشجویان را در این مسیر به شدت تشویق می کند

دانشگاه پچ یک دانشگاه بین المللی در یک شهر بین المللی است :

زبان تدریس در این دانشگاه حدودا سی سال است که به زبان انگلیسی و ده سال است که به زبان المانی می باشد دانشگا ه پچ هر ساله میزبان دانشجویان بین المللی از 110 کشور دنیا هستند و شما دارا ی همکلاسی های از کشورهای مختلف نظیر: کرواسی، مغولستان، فلسطین، آذربایجان، ترکیه، آلمان، نروژ، لهستان، نیجریه  ، مولداوی ، لاِیوس و چین هستید  این دانشگاه زمینه ادامه تحصیل برا ی دانشجویان خود  در خارج ازمجارستان را نیز فراهم کرده است .

دانشگاه پچ طرف قرارداد با بیش از 500 دانشگاه از سراسر دنیاست  و فرصتی برا یتحصیل رایگان در خارج از کشور برا ی دانشجویان فراهم می کند .

لوگو لوگو دانشگاه پچ مجارستان

خدمات درمانی دانشگاه پچ :

کمک های اولیه و بیمه درمانی برای دانشجویان اروپایی رایگان است برا ی باقی دانشجویان در بعضی بیماری ها باید  بیمه پرداخت کنند . کارت اقامت شما در اروپا فقط موارد اورژانس را سرویس می دهد  مانند اکسیژن درمانی یا دیالیز  اما در موارددیگر باید هزینه پرداخت کنید  اگر نیاز به خدماتدرمانی بیشتر داریدبایدبه بیمه های خصوصی مراجعه کنید

دانشجویان

همچنین شما میتوانید از خدمات بیمه TAJ استفاده کنید . شما با مراجعه به   Nagy Lajos Király 3 Pecs   و همراه بردن یک سری مدارک می توانید از این بیمه استفاده کنید .اگر بورسیه هستین در مجارستان کارت TAJ برای شما رایگان است در غیر اینصورت باید ماهیانه 38250 فورینت برای این بیمه پرداخت کنید

واحد

در صورت نیاز به مراقبت پزشکی کجا مراجعه کنید ؟

برای مراجعه به پزشک خانواده/پزشک عمومی (GP). می تواند به:

مرکز بهداشت و بهداشت حرفه ای مرکز بالینی دانشگاه پچ / ‚PTE KK Foglalkozás-egészségügyi és Munkahigiénés کوزپونت

محل مشاوره: Pécs, Nyár u. 8.

ساعات کار:

دوشنبه: 8:30 تا 11:30 و 12:30 تا 15:00

سه شنبه – چهارشنبه: 8:30 – 15:00

پنجشنبه: 8:00 – 15:00

جمعه: 8:00 تا 12:00 و 13:00

شهر شهر پچ مجارستان در یک نگاه (2) دفتر دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان در ایران

خوابگاه دانشگاه پچ : به عنوان یک دانشجو باید مکانی را  برای ماندن درپچ پیدا کنید که دوگزینه داریدیا اینکه یک اپارتمان اجاره کنیدیا اینکه در خوابگاه بمانید

درموردخوابگاه دانشگاه پچ : خوابگاههای پچ مراقبت های دایمی دارند ، سیستم امنیت یو اعلان حریق دارند برنامه نظافت مرتب دارند  در حال حاضر 5 خوابگاه د رپچ وود دارد با نام های خوابگاه Szántó، خوابگاه Jakabhegyi، Boszorkány خوابگاه، خوابگاه Szalay László و Hunyor.

اما اگر امنیت و اسایش وحریم خصوصی را ترجیح میدهید میتوانید در پچ آپارتمان اجاره کنید موسسه نوآوران دانش برا ی پیدا کردن آپارتمان مناسب در  شهر پچ شما را همراهی می کند

واحد واحد پزشکی دانشگاه پچ مجارستان واحد 17

تاریخ شروع کلاس ها :

هر سال تحصیلی در مجارستان شامل دوترم می باشد ترم اول از 6 سپتامبر شروع میشودکه به آن ترم پاییزمیگویند تعطیلات پاییز در هفته سوم و چهارم اکتبر است در اولین هفته دسامبر Exam period  شروع می شود . ترم بهار از دوشنبه هفته اول فوریه شروع میشود زمان امتحانات تا هفته سوم خرداد ادامه دارد . توجه داشته باشید این تاریخ هادردانشگاههای مختلف متفاوت می تواند باشد

دانشجویان دانشجویان 1 دانشگاه پچ مجارستان واحد دانشگاه پچ مجارستان 3

دریافت کار اقامت :

بعد از رسیدن به مجارستان و شهر پچ باید اولین کاری که می کنید در یافت کارت اقامت هست برای همین موضوع باید به اداره مهاجرت مراجعه کرده و کارت اقامت خود را دریافت کند . قبل از اینکار باید از اداره مهاجرت وقت بگیرد . ساعات کاری اداره مهاجرت :

واحد واحد پزشکی دانشگاه پچ 1 دانشگاه پچ مجارستان

بیمارستان بیمارستان 400 تختخوابی دانشگاه پچ مجارستان

Monday: 8:00-18:00

Tuesday: 8:00-16:00

Wednesday: CLOSED

Thursday: 8:00-16:00

Friday: 7:30-12:00

مدارک لازم که باید همراه خود ببرید :

  • پاسپورت
  • یک قطعه عکس
  • قرم که باید از وب سایت پر شود
  • گواهی اشتغال به تحصیل
  • قرارداد احاره یا نامه خوابگاه

با ویزای نوع D که در کنسولگری مجارستان دریافت کرده اید، فقط یک بار می توانید به مجارستان سفر کنید. به مدت 30 روز فقط معتبر است (30 روز با ورود به منطقه شینگن در هر مرز منطقه شنگن شروع می شود)، بنابراین لطفاً شما ترجیحاً در دو هفته اول ورود خود در اسرع وقت به اداره مراجعه کنید. اگر زیر 18 سال سن دارید، شما در مجارستان به یک نماینده قانونی نیاز دارید که اسناد رسمی را امضا کندکانکتکتور دانشگاه پچ مجارستان واحد اکسترنالک

کانتکتور ساختمان دانشگاه پچ واحد اکسترنال

پزشکی در دانشگاه :

دانشگاه  پزشکی پچ در لیست دانشگاههای بین المللی قرار دارد . فهرست دانشکده های پزشکی (www.wdoms.org).

مدرک دانشگاه پزشکی پچ مورد تاییددر تمام کشورهای اروپایی ، نروز و سوییس می باشد .

مدرک پزشکی دانشگاه پچ و فارغ التحصیلان این دانشگاه وادشرایط برا ی کا رکردن در کشور انگلستان هستند .

در دانشگاهای امریکا بعد از گذراندنن امتحان USMLE  واجدشرایط کارد کردن در این کشور می شوند در کشور کانادا بعد از گذراند امتحان ازمون ارزیابی شورای کاناداMCCE و و آزمون صلاحیت شورای پزشکی کانادا MCCQE می توانند درخواست اقامت کرده و طبابت کنند .

دانشگاه پزشکی پچ د رمورد رنگ پوست ، نژاد مذهب ، جنسیت ، وضعیت تاهل و معلولیت هیچ تبعیضی قاِئل نمیشود

دفتر دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان در ایران

برای ثبت  نام در دانشگاه پزشکی پچ مجارستان   باید حتما مدرک دیپلم دبیرستان خود را دریافت کرده باشیددرغیراینصورت دصورتی  یتوانید ثبت نام کنید که تا قبل از شوع کلا سها این مدرک را ارایه دهید.

دانشگاه به شما توصیه می کند اگ دوسال از مت زمان اخذ دیپلمتان گذشته است حتما در دورهای پیش دانشگاه یدانشگاه شرکت کنید برای ورود به دانشگاه پزشکی پج مجارستان باید پایه قوی در رشته های زیست شناسی و شیم یداشته باشید و برا ی دانشجویان اینتر نشنال توصیه شده است که سطح زبان خوبی داشته باشید.

دانشگاه

و اما متقاضیانی که دارا ی مدک لیسانس مرتبط هستند هم میتواندد با داشتن مدرک زبان م یتوانند دراین دانشگاه ثبت نام کنند ودر رشته پزشکی ادامه تحصیل دهند و حتی دروس سال اول پزشکی مثل شیمی ، زیست شناسی ، بیوفیزیک ، آناتومی ، بافت شناسی و جنین شناسی  در صورتی که سیلابس های یکسانی با دانشگاه داشته باشه را م یتوانند در دانشگاه نگذرانند ودر دانشگاه معادل سازی کنند .

دانشکده دانشکده داندانپزشکی با 400 سال قدمت بازهم در سال های اخیر سال 2021 ساختمان جدید دیگری افتتاح کرد تا مجموعها بیش از 40 واحد ساختمانی داشته باشد

دانشجویان متقاضی در کلیه رشته های پزشکی مجارستان ملزم به گذراندن امتحان ورودی هستند هزینه امتحان برای دانشجویان ایرانی 700 یورو می باشد

امتحان ورودی دانشگاه پچ مجارستان شامل دو قسمت می باشد امتحان شفاهی وکتبی . یخاطر کرونا این امتحانات به صورت انلاین هم برگزار می شود . امتحان کتبی دانشگاه  پچ به صورت سوالات چند گزینه ای شامل  20 سوال زیست شناسی 20 سوال شیمی ، 40 سوال زبان عمومی و 20 سوال هم انگلیسی پزشکی خواهد بود مدت امتحان یک ساعت و چهل دقیقه است

امتحان شفاهی دانشگاه پچ مجارستان حدود 20 تا 30 دقیقه توسط یکی از پرفسورهای دانشگاه در مورد سوال های پزشکی خواهد بود

نکته بسیار مهم : امتحان از از اولین چهاشنبه ماه مارچ تا وسط های ماه جولا ی ادامه دارد و دانشجویان باید هزینه امتحان را تا قبل از امتحان پرداخت کنند . دانشجویان با ید دو هفته قبل ازامتحان ثبت نام کنند

اگر اینکار را با کمک نماینده انجام دهند شما کمتر در مسیر ثبت نام و امتحان به مشکل بر خواهید خورد

در نظر داشته باشید شما فقط دوبار می توانید در این امتحان شرکت کنید  

 شهریه های دانشگاه پزشکی پچ مجارستان

رشته پزشکی یک دوره شش ساله است که شهریه این رشته سالیانه 16750 دلار می باشد یعنی دانشجو ترم اول 9000 دلار و در ترم دوم 7750 دلار

رشته دندانپزشکی یک دوره پنج ساله است که  شهریه سالیانه 17350 دلار می باشد یعنی دانشو برای ترم اول 9300 دلار و برای ترم دوم 8050 دلا رمی باشد

رشته داروسازی در این دانشگاه یک دوره پنج سال است که شهریه سالیانه آن 8400 یورو یعنی دانشجو برای ترم اول 4400 یوروپرداخت می کند و برای ترم دوم 4000 یور پرداخت می کند .

سایر هزینه ها :

700  یورو هزینه ثبت نام امتحان

200 یورو هزینه بررس یمدارک

350 یورو هزینه ثبت نام درکالج  پیش پزشکی

بین 500 تا 1000دلار هزینه کتاب

آیا می دانستیدکالجی با نام کالج پچ مجارستان وجود ندارد ؟

همانطور که قبلا توضیح دادم برای ورودبه دانشگاه پچ نیاز به امتحان ورودی دارید

به همین منظور دانشگاه پچ با بهره گیری از اساتید خود دانشگاه اقدام به برگزاری دورهای اماده سازی  با نام پیش دانشگاهی پزشکی که به زبان مجاری preparatory course ،به منظور تقویت  دانش وزبان تخصصی متفاصیان ورود به این دانشگاه کرده است

آیا آیا می دانستیدکالجی با نام کالج پچ مجارستان

دانشگاه پچ برای این دوره دوبار در سال ثبت نام دارد . اولین دوره که درماه اکتبر شروع می  شود و دوره دوم از ماه ژانویه غاز می شود و اتمام هر دو دوره  ماه جون خواهد بود

هزینه هر دو دوره 8200 دلا رخواهد بود که متقاضی باید 350  یورو بابت هزینه ثبت نام و 200 یورو بابت بررسی مدارک به دانشگاه پرداخت کند

آیا آیا می دانستیدکالجی با نام کالج پچ مجارستان 2

دانشگاه دانشگاه پچ مجارستان واحد پره مدیکال 3

دروسی که در دوره پیش دانشگاهی دانشگاه پچ می گذرانید شامل : بیولوژی ، بیوفیزیک ، بیوشیمی ، فیزیولوژی  است .این دوره برای تمام متقاضیان رشته پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی و رشته های پیراپزشکی یکسان است

دانشگاه دانشگاه پچ مجارستان واحد پره مدیکال 4

در نظر داشته باشید که چون دوره پریمدیکال پچ مستقیما زیر نظر خود دانشگاه برگزار می شود و از اساتید خود داتشگاه بهره می برد واحد های گذرانده شده در این دوره در دانشگاه پذیرفته می شود

نکته بسیار مهم : در صورتی که دوره را با نمرات عالی بگذرانید از امتحان ورودی دانشگاه معاف هستید

دانشگاه دانشگاه پچ مجارستان واحد پره مدیکال 6

آیا خوابگاه دارد؟ بله ! اما د رنظر بگیرید هزینه های زندگی در پچ پایین تر ازبوداپست است و از طرف دیگر هزینه خوابگاه در پچ ماهیانه 350 یورو است .

شما با این هزینه می توانید در پچ یک آپارتمان مستقل اجاره کنید وازهمهمهمتر چون بهخانواده های دانشجویان بدون دعوتنماه ویزا داده می شود دانشجویان می توانند در منزل شخصی خودمیزبان خانواده های خود باشند

دانشگاه دانشگاه پچ مجارستان دفتر خاورمیانه 1

مدارک لازم جهت ثبت نام در دوره پیش دانشگاهی

  • یک قطعه عکس
  • ترجمه مدارک تحصیلی
  • پاسپورت
  • فرم پذیرش

دانشگاه دانشگاه پچ مجارستان دفتر خاورمیانه نوآوران دانش 2

رشته های پیرا پزشکی در دانشگاه پچ مجارستان :

دانشگاه پزشکی پچ هر سال برگزار کننده رشته های پیراپزشکی مانند فیزیوتراپی ، پرستاری ، مامایی ، تغذیه میباشد . این دانشگاه میزبان 300 دانشجو از 70 کشور دنیا در این رشته ها است .این رشته های در مقطع لیسانس می باشدو تغریبا 4 سال طول  میکشد .از مزایای تحصیل در رشته های پیرا پزشکی دانشگاه پچ مجارستان اعتبار مدرک کسب شده توسط این دانشگاه د رکل اروپا می باشد . بخصوص در رشته پرستاری که نه تنها سود مالی بسیار زیادی دارد بلکه متقاضی زیادی در سراسر دنیا دارد

نکته بسیا رمهم د رمورد رشته های پیراپزشکی دانشگاه پچ مجارستان :

دانشگاه دفتر تهران دانشگاه پچ مجارستان

در دانشگاه مجارستان در سال آخر دانشجویان برا ی ادامه کا رو تحصیل آموزش داده می شوند و مدرک ECLE به دانشجو داده میشود که هر دانشجویی که متقاضی کار در آلمان هست باید این مدرک را داشته باشد این مدرک زبان برای  ویزا  آلمان جز الزامات می باشد  و از همه بهتر خود دانشگاه به دانشجویان در کاریابی کمک می کند .

شهریه این رشته ها که یک دوره چهار ساله هستند برا ی سال اول 7000 یور و برای سال دومو سوم و چهارم 5000 یورو می باشد.

تحصیل تحصیل در مجارستان توضیحات دانشگاه پچ مجارستان

بریم یک سری ویدیو ببینم از دانشگاه پچ و دفتر خاورمیانه

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن