تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

سرویس جدید My Menu وب سایت دانشگاه پچ مجارستان

وب سایت دانشگاه پزشکی پچ مجارستان

سرویس جدید منوی وب سایت دانشگاه پزشکی پچ مجارستان

کاربران صفحه وب‌سایت دانشگاه پزشکی Pécs اکنون می توانند از یک ویژگی اضافه جدید استفاده کنند: گزینه “My Menu” به کاربران اجازه می‌دهد ظاهر صفحه را بر اساس ترجیحات خود شخصی‌سازی کنند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا وب‌سایت دانشکده را بر اساس نیازهای محتوایی خود شخصی سازی کرده و از میان مجموعه تقریباً بی‌پایانی از گزینه‌های پیکربندی، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین یک آموزش ویدیویی در مورد استفاده از ویژگی های جدید سفارشی سازی وجود دارد.

تیم توسعه دهنده وب سایت دانشگاه پچ همیشه پذیرای نظرات کاربران هستند. 

وب سایت جدید دانشگاه پزشکی دانشگاه Pécs در سال 2021 تکمیل و راه اندازی شد و سالانه تقریباً یک میلیون بازدید کننده دارد. تیم توسعه دهنده متشکل از نزدیک به 15 نفر بیش از 3000 ساعت بر روی این پروژه کار کردند، اما همه اعضای بخش بازاریابی و ارتباطات نیز در این کار مشارکت داشتند. این وبسایت برنده جایزه «وب سایت سال» در پایان سال 2021 در رده «آموزش» شده، اما همچنان بر اساس بررسی ها و نیازها در حال توسعه می باشد. بر اساس نظرات، مهمترین ویژگی مد نظر کاربران، سفارشی سازی و بهبود دسترسی به خدمات داخلی بوده است.

László Fekete رئیس بخش بازاریابی و ارتباطات UPMS دفتر بازاریابی دیجیتال در این باره توضیح داد: «راه اندازی چنین ویژگی با یک وب سایت پیچیده مانند این وب سایت با حدود 200 میکروسایت، چالش بزرگی بود. ما مجبور بودیم عملکرد داخلی و اینترانت را بدون آسیب رساندن به اطلاعات خارجیِ بازدیدکننده به جلو بیاوریم. این برای ارزیابی، آگاهی عمومی و اهداف استخدامی دانشگاه مهم است.» آنها در نهایت موفق شدند راه حلی بیابند که به طور کامل نیازهای ذکر شده در بالا را برآورده کند.

توسعه سرویس شخصی سازی جدید وبسایت دانشگاه پچ مجارستان 

László Fekete در ادامه توضیح داد: «“My Menu” سرویس خدمات جدید برای کاربران دانشگاه می باشد. این سرویس به کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند این امکان را می‌دهد تا وب‌سایت دانشگاه را بر اساس نیازهای محتوایی خود شخصی سازی کنند و از بین هزاران گزینه موجود انتخاب کنند. پس از ورود به سیستم با کدهای EHA/Neptun، یک هدر که قبلاً وجود نداشت ظاهر می شود که “My Menu” است. سمت راست دارای یک گزینه \”تنظیمات\” است که که گزینه های سفارشی سازی در این گزینه قرار دارند و در این قسمت میانبرها و ترتیب آنها در هدر قابل تنظیم هستند.»

عملکرد \”My Menu\” دارای 5 منو قابل تنظیم بوده و دفترچه تلفن مرکزی UP به عنوان میانبر، از جمله گزینه های سفارشی کردن صفحه اصلی می باشد. اینها همه توسط سیستم ذخیره می شوند و تا زمانی که کاربر وارد سیستم شده باشد، وب سایت را بر اساس تنظیمات خود مشاهده خواهد کرد.
صفحه اصلی با آیکون های ستاره در کنار آیتم های منو در صفحه تنظیمات قابل تنظیم است. صفحه ستاره‌دار صفحه اصلی جدید سایت aok.pte.hu خواهد بود و صفحه اصلی رسمی با دکمه \”OK Homepage\” قابل دسترسی خواهد بود. رابط کاربری شخصی سازی شده تنها پس از ورود به سیستم با کدهای EHA/Neptun در سیستم های ما و سایر دستگاه‌ها در دسترس است. کاربرانی که از سیستم خارج شده اند ظاهر پیش فرض و بدون تغییر را خواهند دید.

دفتر بازاریابی دیجیتال همچنان نظرات را درباره عملکرد جدید و کل وب سایت به آدرس aok.pte.hu/en/feedback می پذیرد.

 

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

آسوده خاطر، پذیرش مستقیم، مطمئن و به دور از واسطه ها

همیشه به فکرتون هستیم.

آدرس دفتر تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به فاطمی، کوچه پزشک پور، پلاک 12، طبقه سوم

02142881500

02142881200

www.europenter.com

www.mdnd.ir

www.noavarandanesh.com

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن