تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

دانشگاه دبرسن مجارستان

لیست دانشگاهها و مزایای تحصیل در مجارستان

لیست دانشگاه ها و مزایای تحصیل در مجارستان

کشور مجارستان در قلب اروپا قرار دارد . این کشور با بیش از 10 میلیون جمعیت از اعضای اتحادیه اروپا و ناحیه شینگن است . واحد پول این کشور فورینت است و ممکن است در سال های نزدیک به یورو تبدیل شود.

تحصیل در بوداپست مجارستان 

بوداپست پایتخت و پرجمعیت ترین شهر مجارستان است و از زیباترین شهرهای اروپا شناخته می شود که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است.جالب است بدانید مجارستان از 10 مقصد برتر گردشگری دنیا و از امن ترین کشورهای توریستی است برای مثال فرانسه از نظر توریستی امن نیست اما مجارستان درجه امینیت بالای دارد.

تحصیل در مجارستان، بهشت تحصیل

این کشور در حال توسعه است اما میانگین کسب درآمد در آن نسبت به کشورهای تراز اول اروپا پایین تر است لذا بهشت تحصیل اروپا است زیرا هزینه ها پایین تر از کشور هتی بزرگ است اما درجه علمی هم سطح زیرا عضو پیمان شنگن است و اتحادیه علمی اروپا بنابراین مدرک مجارستان در کل اتحادیه اروپا بدون قید و شرط پذیرفته است و حتی نیاز به معادل سازی هم ندارد.

وجود دانشگاه های قدیمی و با تراز بین المللی، محیط بین المللی دانشگاه ها از مزایای تحصیل در مجارستان است. همچنین امکان تحصیل در مجارستان به زبان های انگلیسی و آلمانی نیز فراهم است. دانشگاه سملوایز در شهر بوداپست، سگد، دبرسن و پچ از دانشگاه های مطرح جهت تحصیل در مجارستان هستند. دانشجویانی از حدود 70 کشور دنیا در حال تحصیل در مجارستان هستند.

دانشگاه های مجارستان

قدیمی ترین دانشگاه مجارستان دانشگاه پچ می باشد. در رتبه بندی پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه پچدر مجارستان رتبه اول علمی و قطب علمی کشور می باشد. البته مدارک صادره از هر 4 دانشگاه پزشکی مجارستان مدرک 12 ستاره اروپا است که بدون قید و شرط در کل اروپا امکان تحصیل دارد. دانشگاه های پزشکی مجارستان مورد تائید وزارت بهداشت می باشد با وضعیت عالی. اولین دانشگاهی که از مجارستان در رشته های پزشکی مورد تائید وزارت بهداشت قرار گرفت دانشگاه پچ مجارستان است.

رتبه بندی دانشگاه های مجارستان

رتبه اول: دانشگاه پچ قطب برتر آموزشی – نوع دانشگاه: دانشگاه تحقیقاتی

رتبه دوم: دانشگاه سملوایز – نوع دانشگاه: دانشگاه کلاسیک

رتبه سوم: دانشگاه سگد – نوع دانشگاه: دانشگاه تحقیقاتی

رتبه چهارم: دانشگاه دبرسن – نوع دانشگاه: کلاسیک

حتما به نوع دانشگاه ها دقت کنید دانشگاه های تحقیقاتی از نظر اعتبار درجه شایسته تری دارند.

دانشگاه

دانشگاه پچ مجارستان

دانشگاه

دانشگاه سملوایز مجارستان

دانشگاه

دانشگاه سگد مجارستان

دانشگاه

دانشگاه دبرسن مجارستان

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

آسوده خاطر، پذیرش مستقیم، مطمئن و به دور از واسطه ها

همیشه به فکرتون هستیم.

آدرس دفتر تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به فاطمی، کوچه پزشک پور، پلاک 12، طبقه سوم

02142881500

02142881200

www.europenter.com

www.mdnd.ir

www.noavarandanesh.com

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن