تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

همایش علمی TDK دانشگاه پچ

شرکت گسترده دانشجویان دانشگاه پچ در همایش علمی TDK

استقبال از همایش انجمن های علمی دانشجویی (TDK) در دانشکده پزشکی و داروسازی دانشگاه پچ مجارستان

دانشگاه پچ مجارستان، میزبان همایش TDK، این کنفرانس انجمن های علمی دانشجویی را در دانشکده پزشکی و دانشکده داروسازی Pécs در تاریخ 9 تا 10 مارس با بیش از 160 ارائه دهنده در 19 بخش برگزار کرد. به گفته برگزارکنندگان، بیش از 140 سخنرانی توسط دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در موضوعات نظری، بالینی، دارویی و دندانپزشکی ارائه شد. این همایش برای دانشجویان واحد پره مدیکال نیز آزاد بود.

کمیته ارزیابی سازمان نوآوران دانش نیز در این انجمن حضور داشت و با پروتکل علمی که ما را مقید می‌کند 12 مقاله ارائه شده را انتخاب کرد که در یک بخش جداگانه بررسی شدند.

همایش کنگره تحقیقاتی دانشگاه پچ مجارستاناین مراسم از ظهر 18 اسفندماه با افتتاحیه در سالن کنفرانس شماره 190 دانشگاه آغاز شد. پس از این مراسم افتتاحیه، ارائه دانشجویان در سالن های 1 تا 73 آغاز شد. هیئت داوران حرفه ای و افراد علاقه مند توانستند در ساختمان قدیمی و جدید دانشکده پزشکی، ساختمان خیابان Rókus دانشکده داروسازی و اتاق Mokka ساختمان خیابان Dischka Győző کلینیک دندانپزشکی شرکت کنند.

هیئت داوران TDK و دانشگاه پچ و برگزیدگان تحصیل در مجارستان

مانند سال های گذشته، کار هیئت داوران با کمک مربیان دانشگاه های همکار که فعالانه در زمینه آموزش در جوامع دانشجویی مشارکت دارند، انجام شد. دانشجویان شرکت کننده 10 دقیقه برای ارائه موضوع خود (با نمایش اسلاید تصویری یا پاورپوینت) مقاله خود را معرفی می کردند و سپس 5 دقیقه هر تیم برای گفتمان فرصت داشتند. در پایان مشخص شد که محبوب ترین بخش ها مربوط به دانشجویان واحد پره مدیکال بوده است.

کنگره

بسیاری از دانشجویان توسط والدین خود همراه بودند و بسیاری از آنها از مرکز شهرستان نبودند. مجریان جوان در ارائه های باکیفیت نسبت به سن خود تخصص قابل توجهی از خود نشان دادند و ثابت کردند که کمیته ارزیابی در معرفی آنها درست عملکرده است.

برگزارکنندگان مایلند این روند را ادامه دهند و در آینده نیز دانش آموزان دبیرستانی را به عنوان شرکت کننده در مسابقات داخلی TDK داشته باشند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن