تحصیل در مجارستان

تنها نماینده رسمی خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

تحقیقات دارویی دانشگاه پچ مجارستان

تخصیص بودجه 1.2 میلیارد فورینتی به دانشگاه پچ مجارستان

1.2 میلیارد فورینت به دانشگاه پچ مجارستان برای تحقیقات دارویی تخصیص یافت

پروژه «تعیین اهداف دارویی جدید، تجزیه و تحلیل بیولوژیکی، فیزیکی و شیمیایی و توسعه محلول های مصنوعی و طبیعی برای کاندیدهای داروی بیماری های میتوکندری» برای چهار سال دیگر در چارچوب طرح بهداشت و درمان سازمان ملی تحقیقات و توسعه مجارستان بودجه 1.2 میلیارد فورینت مجارستان را دریافت کرده است.

دکتر لازلو کولار (Dr. László Kollár) مدیر این پروژه و عضو هیئت علمی دانشگاه پچ درباره این تحقیقات گفت: «تحقیق در رابطه با واحد تولیدکننده انرژی سلول های انسان یعنی میتوکندری و تغییر عملکرد آن با محلول های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که بسیاری از بیماری ها ناشی از عملکرد معیوب میتوکندری هستند.»

وی افزود: «مانند پروژه های پیچیده مشابه، پروژه ما نیز به همکاری گروه بسیار بزرگی از محققان نیاز دارد و از این رو 100 محقق که قبلاً نتایج عالی را از دانشکده پزشکی، دانشکده علوم طبیعی، دانشکده داروسازی و مرکز بالینی به دست آورده اند، در این پروژه همکاری می‌کنند.»

این پروژه تحقیقاتی شامل همه چیز از جمله حاصل کردن درجه تاثیر بالا، سنتز سازگار با محیط زیست و توصیف همه جانبه با استفاده از روش‌های شیمیایی و فیزیکی محلول های جدید و تحقیقات بیوشیمیایی و آزمایش‌های بالینی می‌باشد.

تحقیقات

اثرات اجتماعی این تحقیقات

دکتر لازلو کولار همچنین تاکید کرد: «اثرات اجتماعی این تحقیقات بلندمدت می‌تواند قابل توجه باشد چرا که ما اهداف جدیدی را برای درمان بیماری‌هایی که اغلب غیر قابل درمان هستند و باعث افزایش مرگ و میر می شوند، تعیین کردیم. ما همچنین محلول های پلی فنل گیاهی مصنوعی و سمی، که بر این بیماری ها تاثیر دارند، را شناسایی کرده ایم.

تاثیر اجتماعی نتایج ما نه تنها نشان می‌دهد که این روش‌های درمانی جدید چه تعداد زندگی را نجات می‌دهند، بلکه در برخی موارد به ما این فرصت را می دهد که روش های درمانی قدیمی و گران قیمت را با این روش های جدید مقرون‌به‌صرفه‌ جایگزین کنیم.

دفتر خاورمیانه دانشگاه پچ مجارستان

آسوده خاطر، پذیرش مستقیم، مطمئن و به دور از واسطه ها

همیشه به فکرتون هستیم.

آدرس دفتر تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به فاطمی، کوچه پزشک پور، پلاک 12، طبقه سوم

02142881500

02142881200

www.europenter.com

www.mdnd.ir

www.noavarandanesh.com

www.usmleiran.ir

www.usmleiran.com

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن